0542 291 14 44

Hizmetlerimiz

Moto Kurye
BBS Kurye moto kurye hizmeti ile gönderileriniz aynı gün içersinde 3 saatte adreslerine ulaştırılır. BBS Kurye Maltepe merkezli olduğu için anadolu yakasında en hızlı kurye hizmetini en iyi fiyatlarla alabilirsiniz.


Ekspres Kurye
Ekspres Kurye hizmeti yine BBS kurye tarafından size sunulan standart moto kurye hizmetine göre iki kat daha hızlı acil gönderilerinizin 1,5 saat içerisinde adreslerine teslim edildiği gönderi şeklidir.


Vip Kurye
BBS Vip Kurye hizmetinde moto kuryelerimiz yanlızca size özel hizmet vermek için telefon çağrınızla hareket eder ve gönderinizi teslim alarak 45 dakika gibi kısa bir sürede adresine teslim eder.


Arabalı Kurye
Arabalı Kurye motorlu kuryelerimizin taşıması imkansız büyüklükteki yükleriniz için yine BBS AnadoluYakasıMotoKurye tarafından verilen ve yine gün içi teslimatlarınızın gerçekleştirildiği gönderim türüdür.


Gece Kurye
Gece Kurye hizmetimizle gündüz yetiştiremediğiniz yada gece birden aklınıza gelen o unuttuğunuz işi çözmek için acilen ulaşması gereken evrağınızı gönderebilmeniz için verilen bir hizmettir.


Yaya Kurye
İlaç Kurye servisi ile hastalık anında yada yaşlılık sebebiyle ihtiyaç duyduğunuz ilaca ulaşamamanız halinde bir telefonla nöbetçi eczanelerden ihtiyacınız olan ilacın kapınıza getirilmesi hizmetidir.

Hizmetlerimiz